Увага!!! Проводиться онлайн – конкурс до Дня матері, Дня сім’ї!

Департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації оголошується проведення обласного онлайн-конкурсу до Дня матері, Дня сім’ї «Я люблю тебе, мамо!».

Метою Конкурсу є пропагування міцної, щасливої, успішної родини як основи; зміцнення дружби, згуртованості та взаєморозуміння між різними поколіннями; ознайомлення з оберегами української родини; виявлення зацікавленості до історії свого народу української нації, її культуру і побуту; виховання почуттів пошани,  любові до батьків, свого роду.

На конкурс подаються індивідуально підготовлені конкурсні роботи дітей шкільного віку (7-17 років).

Умови участі в онлайн Конкурсі:

• заповнити заявку на участь у Конкурсі (зразок заявки додається);
  • до 22 квітня 2021 року надіслати на електронну адресу відділу з питань сім’ї управління праці, сім’ї та соціального захисту населення виконавчого комітету Бердичівської міської ради (vid_spravah_sim@ukr.net) скановану заявку та відео оригінального привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з вашою матусею (за бажанням).

Довідки за телефоном: 7-40-54.

Запрошуємо бердичівлян взяти участь у конкурсі!