Інформація про обмеження під час проведення масових (культурних, соціальних, релігійних) заходів

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради звертається до мешканців Бердичівської міської територіальної громади з проханням про забезпечення виконання обмежувальних протиепідемічних заходів «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, що передбачені нормативно-правовими актами України,  в контексті заборони  проведення масових (культурних, соціальних, релігійних) заходів на  території кладовищ за участю більше однієї особи на 4 кв. метри площі (якщо захід проводиться на відкритому повітрі).

На період встановлення карантину рекомендуємо власникам автотранспортних засобів  залишати  автотранспорт (крім спеціального) за межами території кладовищ.