Бердичів

міська рада

Бердичівський міський голова привітав ветеранів – учасників бойових дій ІІ світової війни

Кожний новий рік віддаляє нас від кривавих подій ІІ світової війни, з кожним роком йдуть у вічність ветерани, які зі зброєю у руках захищали Україну і весь світ від фашистської чуми. На жаль, вже не залишилося жодного визволителя міста Бердичева. Однак серед нас ще є ті, хто безпосередньо приймав участь у бойових діях під час ІІ світової війни. Всі вони вже у поважному віці, проте з нагоди відзначення Дня Перемоги бердичівський міський голова Сергій Орлюк особисто відвідав кожного з них.

Всього у Бердичеві залишилося сім ветеранів, учасників бойових дій ІІ світової війни. Це Гущін Іван Михайлович (25.09.1926), Коваленко Микола Романович (07.04.1927), Маматов Петро Павлович (04.09.1926), Ольшанський Франц Михайлович (05.06.1928), Павленко Григорій Нечипорович (07.02.1929), Подройкіна Надія Трохимівна (19.12.1921) та Сухоставський Павло Антонович (10.12.1919). Всі вони отримали подарунки та слова подяки від міського голови.

Бердичівський міський голова був зворушений тим, як чекали ветерани на привітання. «Війни розв’язують політики, а гинуть на них солдати і мирні жителі. Ми маємо бути вдячні цим людям за перемогу, за той внесок, який вони зробити у збереження миру. Сьогодні мене радує те, що всі наші ветерани, учасники бойових дій ІІ світової війни, живуть разом зі своїми рідними. У них поважний вік, вони мають проблеми зі здоров’ям, але про них дбають. Про них піклуються, оточують теплом та турботою, забезпечуючи достойну старість. Мене це надзвичайно радує. Тому зичу нашим ветеранам та усім, хто пройшов пекло війни тогочасної та сьогоднішньої, миру здоров’я і благополуччя» – зазначив Сергій Орлюк.

Також з нагоди свята мер нагородив за багаторічну працю і патріотичне виховання молоді керівника ветеранської організації Кравчука Михайла Івановича та Почесного громадянина міста Бердичева, відомого лікаря і хірурга Припутницького Василя Івановича (03.04.1930).

Останні новини