Бердичів

міська рада

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк провів особистий прийом громадян

Традиційно у кожну другу та четверту середу місяця проводить особистий прийом громадян Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Тому 26 травня з 09:00 до 13:00 у громадській приймальні жителі міської територіальної громади, які заздалегідь записалися на прийом, мали можливість поспілкуватися з очільником міста.

Бердичівляни зверталися переважно з земельними питаннями щодо приватизації землі та виділення земельних ділянок під гаражі та щодо поліпшення житлових умов. Були звернення стосовно надання дозволу на встановлення індивідуального опалення та щодо благоустрою прилеглої території від мешканців одного з ОСББ міста Бердичева.

Також громадяни зверталися щодо засилля безпритульних тварин, скаржилися на непрофесійну поведінку диспетчерів водоканалу і теплоенерго, клопотали щодо встановлення дитячого майданчика поблизу їх багатоквартирного будинку.

По усіх піднятих питаннях надані відповідні роз’яснення, після опрацювання поданих звернень заявники будуть додатково поінформовані відповідними спеціалістами.