Бердичів

міська рада

Волонтери передали нашим бійцям на передову смаколики до Великодня, зібрані силами жителів Бердичівської міської територіальної громади

bb1

Головним закликом цього року було святкувати Великдень вдома у зв’язку з карантином  та поширенням епідемії коронавірусу. Та незважаючи на пандемію, на передовій продовжують знаходитися наші військові, захищаючи мир і спокій українського народу. Місто Бердичів активно долучилося до акції з нагоди Великодня щодо підтримки та привітання наших захисників, які несуть службу у зоні проведення бойових дій.

Капелансько-волонтерська команда Благодійного фонду «Оберіг-26» передала на передову гуманітарний вантаж, зібраний силами небайдужих бердичівлян. Активно включилися у процес і заклади освіти Бердичівської міської територіальної громади. По школам і дитячим садочкам дітки збирали солодощі, малювали малюнки зі словами вдячності та підтримки нашим солдатам. В стороні не залишився жодний заклад освіти, усі зібрали і передали волонтерам подарунки захисникам до Великодня.

«Від щирого серця дякуємо всім сім’ям учнів та дошкільнят, які привітали смаколиками і малюнками наших захисників на передовій. Низькій уклін Вам. Ви обігріли душу кожного бійця, який отримав Ваш смачний привіт. Хочу подякувати нашому відділу освіти, вчителям за патріотичне виховання дітей. Коли ми прийшли в міську раду, ми були настільки вражені цим об’ємом, що бракувало слів висловити ту подяку, яка відчувалася в душі і в серці. Ви неймовірні. Хай Бог береже Вас та Ваші родини» – щиро подякувала усім, хто приєднався до акції, голова Благодійного фонду «Оберіг-26», депутат Бердичівської міської ради Ірина Піскун.

Також долучилися до вітань і приватні підприємства міста Бердичева. Так, зокрема підприємство ТОВ «Інко-фуд» передало м’ясні вироби до святкового солдатського столу, а ТОВ «Бердичівський хлібозавод» привітав захисників запашними пасками. Також велика вдячність секретарю Бердичівської міської ради Богдану Коляді за надане пальне, будівельному супермаркету «Ортек», магазину «Транзит-С», Антоніні Пухальській, Катерині Закревській, Петру Залізному, Миколі Гапчуку, Андрію Нечипоруку, Михайлу Зікрань, Ірині і Ярославу Груднина та усім іншим, хто підтримав наших захисників.

Особливу вдячність за надану допомогу волонтери висловлюють Бердичівському міському голові Сергію Орлюку. «Дякую за добре серце і чуйність, за увагу і розуміння проблеми. Бажаю вам добра, найбільшого оптимізму і нехай Ваші справи повертаються до Вас бумерангом. Восьмий рік війни, восьмий рік волонтерства, восьмий рік ми підтримуємо наших захисників на передовій. Ви завжди підтримуєте благодійні справи,та протягуєте руку допомоги всім, хто її потребує. Я вдячна Богу, що така людина є мером міста. Завдяки команді Сергія Орлюка кілька років тому був реалізований проєкт ДІТИ-ДІТЯМ. І зараз, як тільки ми сказали, що їдемо на Схід, міська влада організувала смаколики від дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста. Цим самим ми побачили патріотичну підтримку наших захисників від діточок, учнів міста. Одне хочу сказати, з передової від наших захисників: всім ДЯКУЮ від щирого серця» – зазначила Ірина Піскун.