Бердичів

міська рада

Вітання міського голови Сергія Орлюка зі Всесвітнім днем сімейного лікаря

Шановні лікарі загальної практики-сімейної медицини!

Від імені Бердичівської міської ради, її виконавчого комітету, усієї Бердичівської міської територіальної громади та від себе особисто щиро вітаю вас із професіональним святом!

Роль сімейного лікаря у суспільстві без перебільшення завжди була надзвичайно знаковою, а з наступом пандемії коронавірусу та встановленням карантину посилилася на кілька порядків. Ви належите до первинної ланки медичної допомоги – перші тримаєте контакт із родинами, перші дізнаєтеся про проблему, першими беретеся за її вирішення.

Сьогодні на вас покладається надвіповідальна місія – виявити небезпеку та вчасно скерувати хворого шляхом, що у результаті має привести до одужання. А ще – відповісти на безліч питань, допомогти позбавитися страхів та побоювань, виправдавши, зрештою, величезний кредит довіри, отриманий вами від сотень сімей.

І ви гідно й професійно виконуєте цю нелегку місію, адже за плечима у вас неоціненний досвід, а у серці – чуйність, небайдужість та прагнення повернути людини найцінніше – здоров’я.

Цього святкового дня я від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, витримки й терпіння, поваги від вдячних пацієнтів. Живіть і працюйте у мирі, любові, злагоді, достатку та у Божій ласці.

Із повагою –

голова Бердичівської міської територіальної громади                             Сергій Орлюк