Бердичів

міська рада

В Бердичеві відновила роботу безкоштовна їдальня для малозабезпечених людей від Благодійного фонду «Хлібний дім»

Вже 25 років працює у місті Бердичеві Благодійний фонд «Хлібний дім», допомагаючи соціально-незахищеним верствам населення, які знаходяться за межею бідності та перебувають на обліку в міському територіальному центрі соціального обслуговування. Починаючи з 5 травня відновлено роздачу безкоштовних обідів для даної категорії осіб на базі їдальні по вулиці Героїв України, 69. Раніше, до пандемії коронавірусу, люди обідали просто тут. Нині ж, щоб не наражати людей на небезпеку (а більшість відвідувачів – люди похилого віку) їжу дають з собою.

Сьогодні послугами фонду «Хлібний дім» користується 93 бердичівлянина. Тим з них, хто не може пересуватися самостійно, обід привозить автомобіль територіального центру. Видача їжі відбувається з дотриманням усім санітарно-гігієнічних вимог, більше двох осіб у приміщення не заходить. Усі працівники та відвідувачі – у засобах індивідуального захисту. Підопічні вдячні працівникам їдальні за їх турботу і чуйне ставлення. Тим паче, що і їжа тут смачна та натуральна, та щодня різне меню. Готують супи, картоплю, каші, котлети, смажену рибу, дають квашену капусту та свіжі овочі.

Як розповідають працівники безкоштовної їдальні, Благодійний фонд «Хлібний дім» працює по всій території України та налічує 37 пунктів роздачі їжі, з яких два у місті Житомирі. Поки Житомирська область знаходилася у червоній зоні карантину, не було можливості годувати людей задля уникнення масових скупчень. Однак щомісячно підопічні Благодійного фонду отримували продуктові набори вартістю 250-300 гривень кожний. Тому одразу після виходу Житомирщини з червоної зонги їдальня відновила свою роботу. І тепер знову організовує безкоштовну роздачу гарячих обідів. Щодня, починаючи з 12-00 до 14-00, п’ять днів на тиждень.

Благодійний фонд «Хлібний дім» завжди готовий відгукнутися на прохання про допомогу. У перші дні війни його послугами користувалося близько 150 осіб, так як у їдальні безкоштовно харчували і переселенців зі Сходу. Нині ж організація не стоїть осторонь від проблем міста. Завдяки налагодженій співпраці з міською владою, «Хлібний дім» активно допомагає у вирішенні важливих для міста проблем. Міський голова Сергій Орлюк неодноразово дякував за підтримку керівнику організації Аркадію Нухимовичу Маргулісу,  у тому числі і за допомогу у підготовці до відкриття дитячого табору «Соколятко» у вигляді наданих ліжок та матраців.

Останні новини