Бердичів

міська рада

В Бердичеві перевірили готовність відповідних служб до початку купального сезону

На черговому засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 25 травня, про готовність Бердичівської міської пошуково-рятувальної служби на воді до відкриття купального сезону звітував начальник служби Валерій Шелепа. За його словами, якщо не будуть введені карантинні обмеження, то купальний сезон офіційно розпочнеться з 01.06.2021 до 31.08.2021 року ( за умови відсутності карантинних обмежень).

До цього часу Бердичівська міська пошуково-рятувальна служба на воді має закінчити проведення водолазного обстеження дна водної акваторії р. Гнилоп’ять в районі визначеного місця масового відпочинку населення біля води із складанням відповідного акта та акта про усунення перешкод з дна акваторії, тап виставлення попереджувального огородження на воді. Уточнюються порядок та схеми взаємодії органів управління і сил служби із визначенням відповідальних осіб, порядку оповіщення та інформування, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, які пов’язані з порушенням заходів безпеки на воді.

Також Валерій Шелепа повідомив, що задля безпеки громадян та з метою своєчасного і якісного надання першої медичної допомоги, під час купального сезону функціонування медичного пункту та чергування медичного працівника в приміщенні Бердичівської міської пошуково-рятувальної служби на воді передбачено функціонування медичного із залученням для чергування медичного працівника на договірних умовах.

А працівниками поліції буде проводитися щоденне патрулювання місця масового відпочинку населення на р. Гнилоп’ять та біля інших водних об’єктів в межах міста, особливо у вечірній і нічний час. Крім того у відповідному проєкті рішення прописана необхідність активізувати роботу щодо притягнення до адміністративної відповідальності порушників встановлених карантинних обмежень та громадського порядку у зоні масового відпочинку громадян біля води на р. Гнилоп’ять або біля інших водних об’єктів.

Під час розгляду даного питання ряд доручень отримав директору МКП «Бердичівкомунсервіс» Ігор Максімов. Комунальне підприємство має забезпечити в зоні відпочинку населення озеленення території, ремонт та фарбування огорожі, лавок, місць для переодягання, навісів для відпочинку, провести благоустрій території зони відпочинку біля води. І впродовж купального сезону підтримувати у належному санітарному стані територію зони відпочинку та забезпечити постійне своєчасне її прибирання. Начальнику МКАРС доручено забезпечити постійне освітлення периметру зони масового відпочинку та зони купання у вечірній та нічний час.