Бердичів

міська рада

В Бердичеві розпочався процес грейдерування доріг

Після зими та несприятливих погодних умов і стрімких перепадів температури, чимала кількість доріг у Бердичівській міській територіальній громаді знаходиться у незадовільному стані. Особливо страждає приватний сектор з ґрунтовими неасфальтованими вулицями, адже там ситуація чи не найгірша.

Починаючи з сьогоднішнього дня, у Бердичеві розпочато роботи по грейдеруванню вулиць з ґрунтовим покриттям задля вирівнювання поверхні та усунення ямковості. Вже проведено відповідні роботи по вулицях Варварівська та Урожайна. За словами начальника управління житлово-комунального господарства Руслана Квятківського, роботи по грейдеруванню будуть продовжуватися.

«Останнім часом на адресу Бердичівської міської ради надходить багато скарг та звернень від депутатів та місцевих мешканців з наріканнями на стан доріг. Раніше не вдавалося приступити до роботи у зв’язку з несприятливими погодними умовами та необхідністю ремонту грейдера. Але можу запевнити, що місто вже вступило в активну фазу ремонту та грейдерування доріг, і ця робота буде продовжуватися. В подальшому заплановано проведення підсипки проблемних ділянок для приведення у відповідність дорожнього полотна. Ми робимо усе можливе в межах існуючої фінансової можливості, щоб покращити  якість дорожнього покриття у громаді» – зазначив очільник управління ЖКГ.

Управління житлово-комунального господарства запрошує жителів Бердичівської міської територіальної громади не стояти осторонь ремонтних робіт, а приймати активну участь у приведенні доріг міста до належного стану. Вони можуть контролювати якість проведення відповідних робіт, а також надавати свої пропозиції.

.