Бердичів

міська рада

В Бердичівській міській територіальній громаді запрацював на повну потужність модернізований Центр надання адміністративних послуг

Сучасний, якісний та доступний Центр надання адміністративних послуг у місті Бердичеві став не тільки місцем вільного спілкування громадян з владою, а й центр прийняття спільних рішень, направлених на розвиток громади. У п’ятницю, 21 травня, у Бердичеві відбулося урочисте відкриття модернізований Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Адже створення умов для комфортного проживання стало одним з пріоритетів у діяльності Бердичівської міської ради та прагнення великої 80-тисячної громади. На сьогодні у Бердичівському ЦНАПі не тільки проведено реконструкцію, будівельно-оздоблювальні роботи (на що з бюджету громади використано майже 5 млн. грн.), а й придбано обладнання вартістю близько 316 тис. грн.

Надзвичайно символічно, що повне завершення робіт з модернізації бердичівського ЦНАПУ відбулося у дні, коли країна відзначає Дні Європи в Україні. Привітати Бердичівську громаду з цією важливою подією приїхали високоповажні гості, серед яких заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, директор Програми «U-LEAD з Європою» від Шведського агентства з питань міжнародної співпраці Сусанна Делланс, керівник експертної групи розвитку мережі ЦНАП та підвищення якості надання публічних послуг Міністерства цифрової трансформації Алла Шостак, перший заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко та Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

З вітальним словом до жителів громади та запрошених звернувся Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. «Бердичів місто історії і традицій. Разом з цим, ми відкритті до інновацій та активно сприймаємо й підтримуємо прогресивні реформи. Ми відкриті до спілкування і співпраці. А робота за даним проєктом підтвердила, що ми беремо зобов’язання й неухильно виконуємо їх. Відкриття модернізованого ЦНАПу була б неможливою без підтримки Міжнародних партнерів – учасників Програми “U-LEAD з Європою”. Саме завдяки цій міжнародній програмі, яка фінансується за кошти Євросоюзу, здійснено повну модернізацію ЦНАПу: встановлено меблі, комп’ютерну техніку, ознакування, електронну систему керування чергою, програмне забезпечення «Вулик» (загальна вартість майже 50 тис. євро). І найголовніше – роботу Центру забезпечують фахово підготовлені працівники. Я знаю, що кожен тут на своєму місці, а усі разом ми робимо важливу справу – ідемо шляхом прогресивного розвитку громади» – зазначив під час свого виступу Сергій Орлюк.

Вітання на адресу Бердичівської міської територіальної громади звучали і від запрошених гостей. Зокрема, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин відзначив, що Центри  надання адміністративних послуг не просто спрощують бюрократичні процедури – вони змінюють ментальність людей. Як тих, хто приходить за довідками, так і самих працівників ЦНАПу, які починають бачити у них не осіб, що відбирають час, а клієнтів, яким потрібно надати якісні послуги. Також радник Бердичівського міського голови Артур Іваненко зачитав вітання Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 2014-2019 років Геннадія Зубка.

 «Головним завданням в процесі децентралізації завжди було формування спроможних громад, які зможуть забезпечити надання доступних і якісних послуг. Належний ЦНАП у громаді – це показник правильного вектору зусиль місцевої влади, важливий крок на шляху до стійкого розвитку та зростання рівня спроможності. Від імені Міністерства розвитку громад та територій України я вітаю Бердичівську громаду з сьогоднішньою важливою подією та бажаю продовжувати обраний шлях розвитку», – зазначив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.