Бердичів

міська рада

Громадська організація «Кіборги Полісся» підписала Меморандум з Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни про безкоштовне лікування

Війна на Сході України принесла багато болю та страждань. Тисячі наших співвітчизників пройшли горнило війни у зоні АТО/ООС, багато з них повернулися додому інвалідами або маючи серйозні проблеми зі здоров’ям. Сотні поклали своє життя на полі бою, з честю і до кінця виконавши військовий обов’язок залишивши вдовами дружин, а дітей  – сиротами. Тому жителі Бердичівської міської територіальної громади шанують мужність та героїзм своїх земляків, як стали на захист рідної землі та пам’ять полеглих воїнів.

Сьогодні на Житомирщині проблемами ветеранів опікується громадська організація «Кіборги Полісся», яку очолює бердичівлянин, радник Житомирського міського голови на громадських засадах з питань соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, Микола Боголюбський. У пріоритеті  ГО «Кіборги Полісся» – надання якісних, а головне безкоштовних медичних послуг захисникам України.

«Нещодавно наша організація підписала Меморандум з Українським державним медико-соціальним центром ветеранів війни (Переяслав-Хмельницький район, с. Циблі-1) щодо безкоштовного лікування учасників бойових дій, ветеранів та інвалідів війни та членів сімей загиблих військовослужбовців. У Центрі працює неврологічне відділення відновного лікування, відділення медико-психологічної реабілітації та терапевтичне відділення. Тут можна отримати допомогу з фізичної реабілітації, в наявності сучасне обладнання для відновлення функції суглобів та кардіологічної допомоги. І навіть здійснюватиме хірургічне втручання незалежно від складності. Надзвичайно важливим є те, що медико-соціальний центр ветеранів війни буде безкоштовно проводити нейрохірургічні операції та операції по видаленню катаракти, а також надавати стоматологічні послуги нашим захисникам. Таким чином, питання з наданням якісної медичної допомоги ветеранам війни (АТО/ООС, воїнам-афганцям, учасникам бойових дій ІІ світової війни) по Житомирській області закрите повністю» – зазначив Микола Боголюбський.

Громадська організація «Кіборги Полісся» активно співпрацює з міською владою в особі Бердичівського міського голови Сергія Орлюка. Завдяки чому вдається оперативно реагувати на звернення учасників бойових дій та ветеранів війни, спільно допомагаючи їм у вирішенні проблемних питань. Сергій Орлюк високо оцінив ту роботу, яку проводить організація, та її заслуги в питанні соціальної підтримки наших захисників. Наголосивши, що він був і залишається відкритим для всіх, хто дійсно хоче працювати на благо Бердичівської громади.

Люди, які бажають скористатися послугами Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни для отримання медичної допомоги, слід звернутися в інформаційний центр за номером: 063-642-73-83. У випадку необхідності складного операційного втручання, слід спочатку зв’язатися з керівником  ГО «Кіборги Полісся», радником Житомирського міського голови на громадських засадах з питань соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, Миколою Боголюбським за номером 096-886-27-19. Також дана громадська організація має можливість направити учасників бойових дій, ветеранів війни та членів сімей загиблих військовослужбовців для проходження безкоштовного медичного обстеження на сучасному обладнанні у столичній клініці «Варта» (МРТ, КТ, променева, ультразвукова, ендоскопічна та інтервенційна діагностика). З даного питання теж потрібно звертатися до голови ГО «Кіборги Полісся» Миколи Боголюбського.