Бердичів

міська рада

Молитовну зустріч з батьками загиблих захисників України провели у Бердичівській міській територіальній громаді

Нещодавно українці святкували День матері, вітаючи своїх любих матусь. Та на жаль, у Бердичівській міській територіальній громаді  проживають жінки, чиїх синів забрала страшна і безжальна війна на Сході нашої держави. Бердичівляни шанують свої героїв та бережуть світлу пам’ять про них. Але також у громаді не забувають про підтримку сімей загиблих військовослужбовців.

У суботу, 15 травня, в рамках руху  «Католики Бердичева – воїнам України» відбулася молитовна зустріч з батьками загиблих захисників України, приурочена до відзначення Дня матері. Захід проходив на базі КП “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Соколятко” Бердичівської міської ради (с. Скраглівка) у теплій та невимушеній атмосфері за підтримки настоятеля Санктуарія Матері Божої Бердичівської о. Віталія Козака та декана о. Андрія Ковалевського.

Гостей радо вітав новопризначений директор КП “Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку “Соколятко” Бердичівської міської ради, Президент Благодійної організації «Відкрите серце» Петро Залізний. Він висловив слова підтримки матерям загиблих захисників, адже за йог словами, добре розуміє, що ніщо не поверне матері сина і не заглушить біль втрати. На знак вдячності та з нагоди свята Петро Залізний підготував від своєї благодійної організації  невеликі подарунки для матерів загиблих учасників АТО.

У свою чергу теж не міг оминути увагою такий важливий захід і Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. «Щиро вклоняюся Вам, матері наших героїв. За те, що виховали справжніх патріотів України, мужніх та відважних захисників, які віддали своє життя за мирне небо над своїм рідним містом, за волю та незалежність України. Ми завжди будемо пам’ятати безсмертний подвиг ваших синів» – заначив очільник міста.

Також він подякував директору табору «Соколятко» Петру Залізному, голові Благодійного фонду «Оберіг-26» Ірині Піскун за їх чуйність та доброту, а також висловив вдячність та повагу бердичівським католикам в обличчі сестри Антоніни. Сергій Орлюк зазначив, що ці люди роблять  важливу і гарну справу, а гарні справи він завжди буде підтримувати.