Бердичів

міська рада

Міський голова привітав із 70-річчям Почесного громадянина Бердичева Олексія Хилюка

Міський голова Сергій Орлюк та його перший заступник Артем Азізов привітали із шанованим ювілеєм Олексія Хилюка: Почесний громадянин Бердичева відзначив своє 70-річчя.

Олексій Хилюк – уродженець Бердичева, він з’явився на світ 4 травня 1951 року у сім’ї службовців. Закінчивши з золотою медаллю 15-ту школу, вступив до Київського технологічного інституту харчової промисловості на спеціальність інженера-механіка за напрямом «Машини і апарати харчових виробництв».

По завершенні навчання і служби в армії, Олексій повертається до Бердичева, де працює на м’ясокомбінаті – спочатку на посаді головного інженера, а потім – директора. У вересні 1986-го починається робота Олексія Хилюка в органах місцевого самоврядування, що триває до 2002 року. За цей час ювіляр обіймає посади 1-го заступника голови міськвиконкому, голови міськвиконкому, голови Бердичівської міської ради народних депутатів та міськвиконкому, Бердичівського міського голови.

У 1990 році Олексій Хилюк був обраний народним депутатом України: саме народні обранці цього скликання прийняли Акт проголошення незалежності України.

У квітні 2002 року рішенням виконкому Бердичівської міської ради за багаторічну плідну працю в органах державної влади і місцевого самоврядування, особистий внесок у вдосконалення стилю і методів їх роботи, активну громадсько-політичну діяльність Олексію Хилюку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Бердичева».

З 2002 року Олексій Хилюк обіймає посаду начальника Бердичівського міжміського бюро технічної інвентаризації, а з середини 2017-го – заступника начальника бюро.

Вітаючи ювіляра зі святковою датою, Сергій Орлюк та Артем Азізов побажали йому міцного здоров’я, невичерпної енергії та успіху у розбудові рідного Бердичева та всієї міської територіальної громади.