Бердичів

міська рада

На Центральній площі Бердичева співали в ім’я переможців нацизму, Захисників та Матерів України

На Центральній площі Бердичева піснею вшановували мужність, відданість Батьківщині і самопожертву українців, котрі захистили світ від нацизму, та подвиг сьогоднішніх Героїв-оборонців, які не дають розповзтися Україною окупантам та ворогам української незалежності.

Цього року 9 травня українці вшановують найрідніших у світі людей – своїх Матерів. Споконвіку в Україні Матір вважається берегинею сім’ї: вона дає нове життя і нарівні з батьком вкладає усю себе не лише в фізичне дорослішання дитини, а й у духовне збагачення тієї, у формування в дитині найкращих людських чеснот, любові до ближнього й до землі, на якій живе та зростає.

Сьогодні тисячі українських матерів разом зі своїми синами та доньками – на передовій війни з окупантами та руйнівниками української державності. Подумки вони незмінно разом, матусине серце невимовно радіє від кожної зустрічі зі своєю дитиною і розривається від болю, покриваючись вічною раною, коли той, з ким вона ділилася биттям свого серця, йде у засвіти…

Українська пісенна творчість – скарбниця, в якій зібрана вся любов народу до своєї землі, до тих, хто на ній живуть, працюють, закохуються, народжують та народжуються, до тих, хто захищає на цій землі мир і спокій та гине за її свободу. А бердичівська громада, у свою чергу, багата на дитячі, юні й зрілі творчі таланти, з вуст яких ця любов ллється по-особливому щиро й проникливо, і серед таких талантів – артисти міського Палацу культури та Центру позашкілля.

Вшановуємо.

Пишаємося своїми Захисниками.

Любимо своїх Матерів.

Пам’ятаємо. Перемагаємо.

Останні новини