Бердичів

міська рада

Обласна спартакіада серед команд ОМС відбулася у місті Бердичеві

Цього року на Житомирщині проводиться ХІ обласна спартакіада серед збірних команд органів місцевого самоврядування під девізом „Спорт об’єднує всіх в одну команду!”. Спортивний захід має на меті залучити депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, сільських, селищних рад та об’єднаних територіальних громад, депутатів та працівників виконавчих апаратів міських та районних у місті рад, міських, сільських, селищних та об’єднаних територіальних громад культури голів до систематичних занять фізичною культурою і спортом.

Дані змагання проводяться щороку, щоб привернути належну увагу органів місцевого самоврядування всіх рівнів до необхідності створення сприятливих умов для подальшого підняття рівня фізкультурно-оздоровчої і спортивно-масової роботи в області та задля розвитку найбільш доступних популярних видів спорту в регіоні. Вони проходять у три етапи: місцеві, зональні та обласні. Зональні змагання проводяться у 6 зонах та проходив у містах Бердичів, Житомир, Коростень, Коростишів, Новоград-Волинський та смт. Романів в п’ятницю, 14 травня.

Згідно з розробленим положенням, до п’ятої зони (м. Бердичів) увійшло 11 команд. Це представники органів місцевого самоврядування з з Андрушівської територіальної громади,   Бердичівської міської ради, Бердичівської районної ради, Вчорайшенської територіальної громади, Гришковецької територіальної громади, Краснопільської територіальної громади, Райгородецької територіальної громади, Ружинської територіальної громади, Семенівської територіальної громади, Червоненської територіальної громади та Швайківської територіальної громади. На жаль, не всі громади змогли зібрати команди та прийняти  участь у спартакіаді.

Учасників змагань привітав Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Він наголосив на важливості розвитку спорту в регіоні та зазначив, що поважає людей, які займаються спортом і живуть ним, даруючи місту нові перемоги. Очільник міста побажав усім без виключенням учасникам чесної боротьби та перемоги у вибраних дисциплінах ХІ обласної спартакіади серед збірних команд органів місцевого самоврядування.

Змагання проводилися серед таких видів спорту, як волейбол, футзал, настільний теніс, шашки та швидкі шахи. За результатами проведених зустрічей, представники органів місцевого самоврядування Бердичівської міської територіальної громади мають гарні результати. Зокрема, серед командних ігор бердичівляни здобули перше місце у волейболі та друге у футзалі, програвши гостям з Ружинської громади. В індивідуальних видах спорту переможні перші місця здобули бердичівляни Світлана Венгерук (фінансове управління, швидкі шахи), Святослав Хаустович (головний спеціаліст-юрисконсульт відділу з питань діяльності міської ради) та Ірина Войтюк (начальник відділу з питань діяльності міської ради, шашки). Третє місце про шахам також зайняв депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко. Друге призовне місце з настільного тенісу в активі у депутатки Бердичівської міської ради Анни Левандовської.