Бердичів

міська рада

Разом навести лад з кронуванням дерев в Бердичеві запропонував начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський

У Бердичеві тривають суперечки щодо правильності та неправильності кронування дерев у місті, а місцеві жителі чи не щодня висловлюють свої зауваження до стану зелених насаджень та методів догляду за ними. Ця проблема тягнеться роками, однак складається враження, що на неї чомусь навмисне закривали очі. І ось тепер управління житлово-комунального господарства виступило з пропозицією нарешті вирішити наболіле питання шляхом розробики «Програми комплексного озеленення міста Бердичева», терміном на найближчі 5-10 років.

«Необхідність створення даної Програми виникла у зв’язку з відсутністю чіткої концепції збереження, реконструкції та збільшення зелених зон міста. Вона буде направлена на утримання у здоровому та впорядкованому стані зелених насаджень, включатиме в себе план реконструкції і збільшення зелених насаджень, забезпечить збалансований розвиток міської зеленої зони. Також у Програмі плануємо прописати комплекс заходів по збереженню, реконструкції та збільшенню кількості зелених насаджень у місті відповідно до державних будівельних і санітарних норм для створення більш сприятливих умов місцевим жителям і гостям міста» – заявив начальник управління ЖКГ Руслан Квятківський.

Таким чином є можливість нарешті врегулювати дане питання, та покласти край численним дискусіям які точаться як у реальному житті, так і в соціальних мережах. Руслан Квятківський впевнений, що  завдяки даній Програмі у майбутньому Бердичів стане зеленим і ошатним містом,  а обрізка дерев та насаджень буде проводитись за чіткими правилами. А найголовніше те, що до її написання зможуть долучитися безпосередньо самі жителі міста Бердичева.

Начальник управління ЖКГ запропонував створити робочу групу із залученням спеціалістів та громадських активістів, щоб розробити і погодити відповідний регламент догляду за кронами зелених насаджень. Та закликав усіх небайдужих долучитися до роботи і зробити свій внесок у розвиток рідного міста. З питань включення до складу робочої групи просимо звертатися до Управління житлово-комунального господарства. Перша засідання відбудеться 20 травня о 15-00 в актовій залі Бердичівського міськвикокому. Запрошуються усі бажаючі.