Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк проконтролював хід підготовки до асфальтування на території міської лікарні

Тривають підготовчі роботи до асфальтування частини території міської лікарні. Хід виконання цих робіт проконтролював Сергій Орлюк. За асфальтування, інформує, взялися з кількох причин. По-перше, треба привести у порядок розриту ділянку, якою проводили систему подачі кисню. По-друге, не за горами той день, коли відкриватимуть оновлене приймальне відділення: мати при цьому неналежний під’їзд до нього виглядало би досить дивно. Якщо вже щось робити, то робити від початку і до кінця – таке бачення міського голови.

Асфальтуватимуть територію біля приймального відділення, на в’їзді до лікарні з боку вул. Шевченка та біля місцевої церкви: орієнтовна вартість виконання робіт – близько 200,0 тис. грн. із міського бюджету. Тим, як іде підготовка до асфальтування, Сергій Орлюк лишився задоволений.

Як і тим фактом, що зовсім скоро (планується, що у межах місяця) у міській лікарні знову за профілем запрацюють травматологічне та хірургічне відділення. Це є дуже важливим як для мешканців, так і для самих медиків, вважає Сергій Орлюк. Першим уже не потрібно буде їздити до районної лікарні, другим повернуть можливість займатися безпосередньо своєю роботою, а не втрачати від бездіяльності кваліфікацію та шукати себе у чомусь іншому. Він не може дозволити, аби Бердичів розгубив спеціалістів, зазначає міський голова.

Останні новини