Бердичів

міська рада

Скраглівський «Дошколярик» урочисто справив випуск-2021

Прощавай, частинко «до» й рідний дитсадок – здрастуй, нове життя учня-першачка! Урочисте випускне дійство справили у скраглівському дошкільному навчальному закладі «Дошколярик»: 21 його вихованець зовсім скоро приміряє шкільну форму, змінивши ігрові кімнати й «тиху годину» на уроки у шкільному класі та галасливі перерви.

На відміну від більш «дорослих» випусків цей не несе у собі домішків суму: а чого сумувати, коли попереду безкінечний простір, повний різних знань, незвіданий, цікавий, захоплюючий, а містком до цього простору служитиме сонячне й безтурботне літо?..

Про це й не лише говорили дорослі на святі – голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк, начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко, староста Скраглівки та Підгороднього Ольга Мельник, вихователі, вчителі, батьки.

Із рук Сергія Орлюка випускники «Дошколярика» отримали подарункові набори першокласників – письмове приладдя, олівці, фломастери, фарби, зошити, альбоми, кольоровий папір. Все це, на думку очільника громади, знадобиться дітлахам, аби повноцінно пізнавати те, чого раніше не знали. Учитися, вбираючи в себе нові знання, надзвичайно цікаво, звернувся до майбутніх школярів Сергій Орлюк, лише освічені, високоморальні, відповідальні особистості здатні побудувати успішну країну з високим рівнем життя. І вони, переконаний, неодмінно зростуть такими будівничими.   

Останні новини