Бердичів

міська рада

У Бердичеві вирішується доля непрацюючих котелень

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк разом із заступницею з питань ЖКГ Оленою Благодир та представниками КП «Бердичівтеплоенерго» перевірили стан недіючих котелень. Усього у місті станом на сьогодні існує тринадцять котельнь та бойлерних, які більше не використовуються, усі вони є об’єктами комунальної власності. Декотрі перетворилися на місце збору соціально-небезпечних осіб для вживання наркотичних речовин та розпиття спиртних напоїв. Окрім того, покинуті приміщення завалені сміттям, що зносять сюди бердичівляни.

 «Сьогодні маємо ряд приміщень, які перебувають на балансі КП «Бердичівтеплоенерго», але протягом тривалого часу вже не експлуатуються. Окремі котельні закривалися ще десять років тому. Ці будівлі не використовуються. Коштів на їх утримання в належному стані немає, тому деякі зараз вже знаходяться у аварійному стані. Думаю, настав час вирішити цю проблему. Ми готові виставити дані об’єкти на аукціон для приватизації чи передати в оренду на пільгових умовах громадським організаціям для створення тут спортивних гуртків і секцій. В окремих випадках буде розглядатися можливість виділення приміщення котельні під гаражі для жителів багатоповерхівок, деякі споруди підуть під знос, в залежності від аварійності стану приміщення», – поділився враженнями від поїздки міський голова Сергій Орлюк.

Заступник міського голови з житлово-комунальних питань Олена Благодир за дорученням Сергія Орлюка має провести детальний аналіз кожної непрацюючої котельні та вивчити питання щодо їх технічного стану. А вже потім міська влада буде вирішувати можливість подальшого використання цих приміщень шляхом продажу на аукціоні або передачі в оренду бажаючим.

Останні новини