Бердичів

міська рада

У Бердичеві відбулося засідання виконавчого комітету

У середу, 5 травня, в Бердичеві пройшло засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто низку важливих питань, необхідних для подальшої життєдіяльності громади. Бердичівський міський голова Сергій Орлюк перед початком засідання привітав усіх присутніх з Великоднем та наступаючими святами. Власне, щодо останніх, то на засіданні виконавчого комітету прийняли  відповідне рішення щодо відзначення двох великих травневих свят: Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

По відповідному проєкту рішення звітувала начальник відділу культури Валентина Кузьменко. Вона озвучила план основних заходів щодо увічнення пам’яті захисників України з нагоди Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці Перемоги над нацизмом у ІІ світовій війні (можна переглянути тут) та склад організаційного комітету з підготовки та проведення загальноміських заходів. Особливу увагу було акцентовано на тому, що з нагоди свята міська влада підготувала продуктові набори для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, підопічних територіального центру, активістів міської організації ветеранів, учасників трудового фронту та повоєнної відбудови країни а також грошові виплати окремій категорії осіб відповідно до нормативних вимог чинного законодавства України.

Також з метою максимального наближення адміністративних послуг соціального характеру до громадян, єдиного підходу та однозначного застосування надання адміністративних послуг, виконавчий комітет визначив та затвердив модель надання адміністративних послуг соціального характеру через Центр надання адміністративних послуг представниками Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради. Це означає, що у Бердичівському ЦНАП буде створено умови та організовано прийом та передачу документів з питань надання державних соціальних допомог та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива до управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради. Прийом документів проводитиметься спеціалістами Управління сім’ї та соціального захисту населення Бердичівської міської ради, на яких буде покладено виконання обов’язків адміністратора центру надання адміністративних послуг.

Ще одним питанням порядку денного стало продовження терміну дії карантину на території Бердичівської міської територіальної громади до 30.06.2021 року. Начальник відділу з питань ЦЗ та ЦЗН виконавчого комітету Бердичівської міської ради Віктор Рябушко пояснив, що продовження карантину встановлено постановою Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 № 405 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України». Водночас на засіданні виконавчого комітету було озвучено, що рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося напередодні, починаючи з 05 травня на території Житомирщині скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Згідно індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, відповідно до Постанови КМУ від 9.12.2020 р. № 1236, на Житомирщині встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки. Міський голова Сергій Орлюк привітав усіх з цією важливою подією, яка дасть можливість місту нарешті запрацювати. Але наголосив на необхідності дотримуватися соціальної дистанції та користуватися засобами індивідуального захисту. Також було розглянуто і затверджено ряд інших проєктів рішення виконавчого комітету. Усі вони попередньо були опубліковані на Офіційному порталі міста Бердичева у терміни, визначені чинним законодавством. Так що додаткових питань чи зауважень у членів виконкому не виникало.