Бердичів

міська рада

У клініці «Айболит» компенсуватимуть витрати тим, хто привезе на стерилізацію безпритульних тварин

Безпритульні тварини залишаються однією з відчутних проблем у Бердичеві. Розуміючи, що тягне за собою зростання у місті кількості нестерилізованих собак, міською владою прийнято рішення відновити практику, започатковану багато років тому.

Із новим керівництвом Центру ветеринарної медицини «Айболит» досягнуто домовленість про те, що у закладі прийматимуть безпритульних собак від мешканців міської територіальної громади. У закладі чотириногих стерилізуватимуть, утримуватимуть та нестимуть усі витрати медичного характеру. Більш того, особі, котра доставила до Центру безпритульного собаку, компенсуватимуть транспортні витрати. Розмір компенсації – 200 грн. При собі особа  обов’язково повинна мати паспорт з реєстрацією у міській громаді та ідентифікаційний код.

Кошти на компенсацію – не з міської казни: їх нададуть місцеві підприємці. Проєкт розраховано на 100 собак. Його організатори звертають увагу: до клініки будуть прийматися тварини віком від 6 місяців і старші, тож везти до закладу цілий виводок новонароджених дитинчат немає жодного сенсу.

Стерилізованих собак в «Айболиті» помічатимуть особливим чином –  традиційною вушною биркою та спеціальним підшкірним чіпуванням. Той, хто вирішить забрати собі чотирилапого вихованця, повинен пам’ятати про відповідальність: встановлений чіп, з-поміж іншого, вміщатиме інформацію і про нового власника. Так що у випадку необхідності поспілкуватися труднощів не виникатиме.