Бердичів

міська рада

У місті триває грейдерування вулиць

Вулиці Бердичева продовжують приводити до належного стану: триває грейдерування доріг та ліквідація ямковості. До травневих свят було здійснено грейдерування на вулицях Варварівській, Прорізній, Урожайній. Після того, як проїзну частину зарівнював грейдер, здійснювалася підсипка щебеневою сумішшю. Далі поверхня знову зарівнювалася, поливалася водою, і на завершення суміш вкатував  вібраційний каток.

Зрозуміло, це – не асфальтування, визнають фахівці, але того, що зроблено, має вистачити на рік-два життя без ям (все залежить від інтенсивності руху транспорту). Плюс, якщо тоді постане питання поточного ремонту, то здійснити його буде вже куди легше.

Після свят робота продовжилася. Суміш наразі не підсипали – обмежилися виключно зарівнюванням. Таким чином зарівняли вулиці Солдатську, Трудову, Гоголя, Довженка, Сімака, Я. Тишкевича. Зі слів начальника управління ЖКГ Руслана Квятківського, визначаючи ту чи іншу вулицю, комунальники орієнтувалися на звернення громадян.

Грейдерування у Бердичеві не припинятиметься. Нині закуповується суміш для засипки найбільш проблемних ділянок. У планах (в залежності від фінансування) – місяці через два пройтися грейдером вже по другому колу, охопивши при цьому максимальну кількість вулиць та провулків.

Останні новини