Бердичів

міська рада

Центральна площа Бердичева увібралася у святкову вишиванку (фоторепортаж)

Як сплітаються на вишитій сорочці різнокольорові квіти й узори, так переплелися казковість і краса на Центральній площі Бердичева: місто святкувало День вишиванки. Цього дня воно виглядало по-особливому барвистим, майорівши лише радісними тонами й напівтонами.

Шану вишиваному символу України бердичівляни – зовсім юні й дорослі – сповна віддавали власними талантами, на які так багаті. Як до лиця вишиванка справжньому українцеві, так до лиця самій вишиванці численні фотозони, десятки локацій, на яких панувала істинна народна творчість, сцена, повна співочих і танцювальних дарувань. Свої мистецькі візерунки органічно вплели до загального святкового простору колективи Центру позашкілля ім. Разумкова, Публічної бібліотеки з філіями, художньої школи.

Вишиванка має величезну об’єднавчу силу, констатує міський голова Бердичева: Сергій Орлюк разом із донькою теж поринули у вишиване дійство на Центральній. Україна та українці мають пишатися символом, що вже кілька років прийнято називати «генетичною пам’яттю, в якій зашифровано особливий код нації».

Сергій Орлюк вітає зі святом усю бердичівську громаду: своїм головним завданням він бачить докласти усіх зусиль, аби барви життя у ній були такими само світлими, радісними та піднесеними, як  візерунки на найсвятковішій вишиванці.