Бердичів

міська рада

Чемпіонат Житомирської області по вільній боротьбі проходив у Бердичеві

Днями Бердичів приймав плановий Чемпіонат Житомирської області по вільній боротьбі серед вікових категорій 2005-2007 і 2008-2010 роки народження. Змагання проходили на базі Дитячо-юнацької спортивної школи ім. Лонського і у них взяли участь 11 команд Житомирської області з міст Бердичева, Житомира, Коростеня, Олевська, Андрушівки, Новоград-Волинського, Малина, Овруча, Любара та Радомишля, а також команда Коростенського району.

За перемогу боролося 179 учасників, місто Бердичів представляли 31 спортсмен, з яких 4 дівчини і 27 юнаків. Відкривав грандіозну спортивну подію Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Він привітав учасників змагань та побажав усім чесної боротьби за перемогу. Адже для спортсменів це шанс проявити себе, а їх тренери зможуть побачити та проаналізувати, на що здатні вихованці. Також Сергій Орлюк виконав почесну місію по нагородженню спортсменок, які зайняли призові місця на змаганнях. 

Чемпіонат Житомирської області традиційно проводиться під егідою Департаменту культури молоді та спорту Житомирської ОДА, цього року вагому допомогу  вигляді медалей надала  Асоціація спортивної боротьби Житомирської області. Гості міста Бердичева залишилися задоволеними високим рівнем організації змагань та якісною спортивною базою.

По результатам змагань у загальнокомандному заліку серед учасників 2005-2007 р.н. перемогу отримали команди з Бердичева (І призове місце),  Новоград-Волинського (ІІ призове місце), та Малина (ІІІ призове місце). У віковій категорії 2008-2010 р.н. кращими виявилася команда з Бердичева, яка завоювала І призове місце.  На ІІ місці розмістилися борці з Олевська, і замикають трійку лідерів Новоград-Волинські спортсмени. Серед дівчат 2008-2010 р.н. «золото» здобула команда з міста Коростень. «Срібло» в активі у бердичівських дівчат, а команда з Малина здобула «бронзу» на змаганнях.

Останні новини