Бердичів

міська рада

Шануй батька й неньку, буде тобі скрізь гладенько

Серед багатьох  найсвітліших і найрадісніших свят травня  особливими є День Матері та Міжнародний день сім’ї.

У наш час материнське свято відзначають більш ніж у 50 країнах світу. Незважаючи на різні традиції святкування, у країнах світу в цей день дякують матерям за виховання, любов, турботу і ласку.

День матері Україна традиційно відзначає у другу неділю травня. Відбувається це згідно з Указом президента України від 10 травня 1999 року №489/99.

Мати – всьому початок. Мати – берегиня роду, домашнього вогнища Саме вона є тією ниточкою, яка єднає всю родину.

Вам, любі наші матері, щастя земного, здоров’я доброго, хай горе обминає родини ваші, а Матір Божа вас оберігає.

Сім’я, родина, батьківщина – це єдині поняття. Людина до глибокої старості пов’язана з тією сім’єю, з якої вона вийшла, і все життя пов’язана із землею, де вона народилася і зросла. Куди б не закинула її доля, вона завжди подумки зі своїм корінням.

Жодна нація, жодне цивілізоване суспільство не обходилися і не зможуть обійтися без сім’ї. Сім’я – це основа основ і для кожної людини, і для кожної держави. Вона була і залишається хранителькою людських цінностей, культури і історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. 

15 травня щорічно відзначається Міжнародний день сім’ї, започаткований ще у 1994 році Генеральною асамблеєю ООН. Дуже хотілося б, щоб цей день став особливим святом, оскільки українці споконвіків славилися міцним сімейним устроєм, багатодітністю, духовною єдністю поколінь, повагою до батьків та до жінки-матері, гостинністю і працелюбністю.

Саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі, а від ступені культури та благополуччя сім’ї залежить культура та майбутнє нації.

Шановні жителі Бердичівської міської територіальної громади!  Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення