Бердичів

міська рада

Із 05.05.2021 року на Житомирщині відмінено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Область – у «жовтій» зоні.

Із 05 травня на території Житомирщині скасовується «червоний» рівень епідемічної небезпеки – згідно рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося напередодні.

За інформацією Урядового порталу, значне покращення епідемічної ситуації в області констатував головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко. Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19  зменшилася за місяць у три рази, інформував посадовець, завантаженість ліжок з киснем менше за цільовий показник і складає 39%. Рівень госпіталізації – менше 60 осіб на 100 тисяч і становить 59 осіб на 100 тисяч населення. Коефіцієнт виявлення нових випадків впродовж 7 днів становить менше 16%. Охоплення тестуваннями, зі слів Віктора Ляшка, перевищує встановлений постановою Уряду показник майже в два рази.

Згідно індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки, відповідно до Постанови КМУ від 9.12.2020 р. № 1236, на Житомирщині встановлено «жовтий» рівень епіднебезпеки.

З індикаторами рівня епідемічної небезпеки Житомирської області (дані – за 04 травня 2021 р.) можна ознайомитися, пройшовши за посиланням

Більш детально про обмежувальні заходи «жовтого» рівня можна дізнатися за посиланням.

Останні новини