АНОНС ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ОНЛАЙН КОНКУРСУ «Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ, МАМО!»

15 квітня 2021 року департаментом праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації був оголошений онлайн конкурс «Я люблю тебе, мамо!» присвячений Дню Матері, у якому могли взяти участь діти шкільного віку (7-17 років).

Відповідно до умов положення онлайн конкурсу необхідно було до 01 травня 2021 року надіслати на адресу відділу сімейної, гендерної політики департаменту оригінальне привітання (пісня, вірш, танець, малюнок, анімація) або фото творчої роботи для матусі своїми руками; фото з матусею.

Станом на 05.05.21 надійшло 203 роботи. За умовами конкурсу потрібно визначити лише 40 переможців за такими номінаціями:

З метою визначення громадської думки та прозорості, просимо до 15.05.2021 на сайті департаменту проголосувати за конкурсні роботи та визначити переможців.

Будемо чекати на ваші відгуки та голоси!

Управління праці, сім’ї та соціального захисту населення