Відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Учасники координаційної ради ознайомились з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.04.2021 №361-р, яким затверджено “План невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства” та визначились з основними напрямами реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству на місцевому рівні.

Окрім того на засіданні обговорено ряд заходів, що сприятимуть посиленню взаємодії та співпраці суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, а також здійсненню координації діяльності таких суб’єктів на території Бердичівської міської територіальної громади.