Засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради

26 травня 2021 року о 16.00  год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) відбудеться засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На розгляд виносяться наступні проекти рішення виконкому:

1. Про проєкт Програми економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
  2. Про готовність міської комунальної пошуково-рятувальної служби на воді до початку купального сезону 2021 року.
  3. Про надання дозволу.
  4. Про затвердження протоколу засідання комісії та надання адресної грошової допомоги громадянам Бердичівської міської територіальної громади.
  5. Про надання дозволу на укладення договору дарування нерухомого майна, право користування яким має дитина.
  6. Про надання дозволу.
  7. Про надання дозволу на реєстрацію, внесення змін в склад сім’ї, взяття на квартирний облік.
  8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 18.02.2021 №55 «Про надання дозволу».
  9. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету від 12.12.2013 №515 «Про затвердження списків для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування».
  10. Про склад адміністративної комісії.
  11.  Про доцільність цілодобового перебування дітей у закладах інституційного догляду та виховання дітей.
  12.  Про скасування рішення від 23.04.2021 №119.
  13. Про виявлення безхазяйного майна та затвердження акту дефектів і пошкоджень гідровузла гідроспоруди на р.Гнилоп’ять, що розташована на території с. Скраглівка по вул. Кам’янка,2 Бердичівської міської територіальної громади.
  14.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, встановлення піклування та призначення піклувальника.
  15.  Про надання грошової допомоги.

Загальний відділ