На шляху до «міста мільйона троянд»: Сергій Орлюк взяв участь у висадці 500 кущів квітів у Ботанічному саду

Бердичів – «місто мільйона троянд», а місцевий Ботанічний сад – природна окраса цього міста. Таким є один із задумів міського голови Сергія Орлюка, що системно й послідовно втілюється на території бердичівської громади.

Сам Сергій Орлюк разом із першим заступником Артемом Азізовим взяли участь у висадці 500 кущів троянд у Ботанічному саду Центру позашкілля. Саджанці надав «трояндовий» партнер міста – тепличне господарство с. Іванківці. До цього його представники на безкоштовній основі передали Бердичеву 1,5 кущів троянд, потім – іще 4,0 тисячі. П’ять сотень кущів із другої партії висадили у Ботанічному саду, решту роздали закладами освіти, культури, медицини.

Лишень облаштують систему відеоспостереження, троянди прикрасять собою центр міста, можливість надати романтичної краси прилеглим територіям буде у торговельних закладів, ОСББ тощо. Трояндове квіття зростатиме біля пам’ятника Тарасу Шевченку та Меморіалу «Слава Героям!», а також поряд із Центральним універмагом.

Із часом вже у самому Ботанічному саду зможуть ділитися саджанцями з усіма охочими, а поки там очікують, що десь через місяць-другий ділянка, на якій висадили троянди, замайорить першими бутонами.