Питання наповнення бюджету обговорили Бердичівський міський голова та начальник Бердичівської ДПІ ГУ ДПС

У четвер, 20 травня 2021 року відбулась зустріч начальника Бердичівської ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області Ірини Самборської та Бердичівського міського голови Сергія Орлюка. У зустрічі взяли участь перший заступник міського голови Артем Азізов, депутат Бердичівської міської ради Василь Толочко та начальник фінансового управління міської Ради Олена Геденач.

В ході зустрічі обговорювалися питання наповнення бюджету місцевими податками і зборами, питома вага яких в надходженнях міського бюджету, що контролює податкова служба, складає близько 22 %. Також порушувались  проблемні питання щодо справляння податку на нерухомість, плати за землю, єдиного податку та ставок цих податків.

За результатами зустрічі окреслені плани спільних дій, реалізація яких сприятиме наповненню бюджету міста Бердичева.