21 травня 2021 року відбудеться урочисте відкриття модернізованого Центру надання адміністративних послуг

Шановні мешканці Бердичівської міської територіальної громади!

Із метою покращення якості надання адміністративних послуг для населення та створення умов для комфортного обслуговування й ефективного народовладдя, у рамках програми «U-LEAD з Європою» Бердичівською міською радою здійснено сучасну реорганізацію Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП).

Радо запрошуємо вас спільно відзначити завершення цього надзвичайно важливого проєкту! Урочисте відкриття модернізованого ЦНАП відбудеться 21 травня 2021 року о 10:00 у приміщенні Бердичівської міської ради (м. Бердичів, пл. Центральна, 1).

Фахова майстерність, високий професіоналізм, сумлінність і толерантність персоналу ЦНАП – запорука успішної комунікації між владою та громадою.

Виконавчий комітет Бердичівської міської ради