Бердичів

міська рада

9 Травня у Бердичеві: «Найдорожче у світі – це мир» (фоторепортаж)

День Перемоги над нацизмом відзначили у Бердичеві. Вінки та квіти лягли до підніжжя пам’ятника та могил воїнам-визволителям міста, пам’ятників загиблим у 2-й Світовій працівникам заводу «Прогрес» та «Скорботному Воїну». Бердичівська громада вшанувала пам’ять загиблих у боротьбі з гітлерівцями місцевих підпільників та схилила голови у скорботі біля обеліска Перемоги. Годиною Шаною та Пам’яті біля Меморіалу «Слава Героям!» керівники міста і району, військові різних поколінь, представники громадськості вшанували подвиг усіх, хто став на захист Батьківщині у 1939-45 рр. та вступив у боротьбу з ворогами незалежної України у зоні АТО/ООС.

За останні 7 років в Україні й Бердичеві усвідомили розумом та відчули серцем: найдорожче у світі – це мир, а найсвятіше – перемога над тими, хто зазіхає на чуже, зневажає твою свободу, віру, культуру, твоє право жити. Усвідомили та відчули, що справжня непоборна сила – в єдності.

Пам’ятати кожного, хто став на захист України, при нагоді – потиснути руку й подякувати за те, що у Бердичеві не стріляють, що не свистять кулі і не вибухають снаряди. До цього закликає громаду міський голова Сергій Орлюк. Закликає до того, аби пам’ятали: жоден із українських вояків не розпочинав війну. Кров, смерть, страждання, сльози на могилах загиблих  – справа рук брудних політиків.

Щиросердна й безкінечна дяка тим, хто не дозволяє віддати на поталу ворогові Україну та її людей, хто ціною свого життя дає можливість з’явитися на світ життям новим, тим, кому матері з батьками прищепили всі ті чесноти, що роблять людину Людиною.  

Останні новини