Бердичів

міська рада

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк привітав дільничних інспекторів поліції з професійним святом

У середині червня відзначається багато професійних свят, у тому числі – День дільничного інспектора поліції, який припадає на 18 червня. Наприкінці робочого тижня особовий склад сектору дільничних офіцерів поліції приймав вітання з нагоди професійного свята.

“Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. До них належать захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота з громадянами”, – зазначив начальник Бердичівського РВ Олег Мельничук. Зауваживши, що дільничний – це універсальний поліцейський, який працює в режимі 24/7. У подарунок дільничним Олег Мельничук презентував копіювальну техніку, яка так необхідна їм у роботі. 

Приєднався до вітань і Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. Він привітав дільничних інспекторі поліції з їх професійним святом, адже саме на них лежить велика відповідальність. Сергій Орлюк подякував за чесну, професійну службу і відданість професії та нагородив грамотами Бердичівської міської ради тих дільничних, хто працює на теренах Бердичівської міської територіальної громади.

З нагоди свята до Бердичівського райвідділку поліції завітали делегати від об’єднаних територіальних громад, які заходяться на території Бердичівського району. Представники Семенівської, Гришковецької, Швайківської та Райгородецької ОТГ щиро вітали дільничних інспекторів, які охороняють закон і порядок на території цих громад.