Бердичів

міська рада

Викладачі та студенти Бердичівського медичного фахового коледжу приймали вітання з нагоди Дня медика

Обрати професію лікаря чи медичного працівника – надзвичайно серйозний крок, адже це означає взяти на себе величезну відповідальність за життя і здоров’я людей. У Бердичеві підготовкою медичних спеціалістів успішно протягом багатьох років займається Бердичівський медичний фаховий коледж Житомирської обласної ради.

Привітати викладачів та студентів навчального закладу з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника, у п’ятницю, 18 червня, завітали Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак, депутат Бердичівської міської ради Ігор Романський. Від імені народного депутата Богдана Кицака виступила його помічниця Олександра Качур.

Міський голова щиро привітав усіх присутніх, та вручив подяку колективу Бердичівського медичного фахового коледжу в особі в.о. директора В’ячеслава Шевченка. «Ви – янголи у білих халатах, Ви завжди готові прийти на допомогу. Зцілювати, повертати людям здоров’я та рятувати людське життя – саме такі вміння виховують у здобувачів освіти в Бердичівському медичному фаховому коледжі, і ця праця гідна найглибшої пошани» – наголосив Сергій Орлюк. Також очільник громади нагородив Грамотами та Подяками Бердичівської міської ради працівників навчального закладу.

Вагомим досягненням стало вручення відзнаки Житомирської обласної державної адміністрації в.о. директора Бердичівського медичного фахового коледжу В’ячеславу Шевченко. Також викладачі коледжу отримали Грамоти і Подяки Житомирської обласної ради від Людмили Кицак та Подяки Верховної ради України, які передала помічниця нардепа. 

По закінченні офіційної частини на присутніх чекав святковий концерт, влаштований силами талановитих студентів Бердичівського медичного фахового коледжу.