Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

Понад 20 питань, що стосувалися різних сфер життєдіяльності міста, розглянули на черговому засіданні виконавчого комітету. Так члени виконкому затвердили калькуляції витрат на запропоновані для продажу путівки до табору «Соколятко». Як інформували на засіданні, цього літа у закладі діятимуть дві оздоровчі зміни (21 день) та одна відпочинкова (14 днів). Вартість путівки на оздоровчу зміну складатиме 8400 грн (400 грн за 1 день). Путівка на оздоровчу зміну з організацією перевезення дітей до «Соколятка» і назад додому та додатковими культурно-масовими заходами дозвілля коштуватиме 8988 грн (428 грн за 1 день). Двотижневе перебування дитині на відпочинковій зміні обійдеться у 5600 грн (400 грн за 1 день).

У зв’язку з необхідністю проведення будівництва у місті системи відеоспостереження було вирішено затвердити відповідний робочий проєкт на суму близько 8,6 млн. грн.

До комунальної власності прийнято гідроспоруду на р. Гнилоп’ять, що розташована на території с. Скраглівка. До цього, на початку червня, було обстежено дефекти та пошкодження гідровузла гідроспоруди і складено відповідний акт: підставою для проведення позапланового комісійного обстеження виступила необхідність проведення процедури набуття власності на безхазяйну річ, а саме – на побудовану у 1952 році гідроспоруду.

Із метою запровадження інноваційних механізмів участі громади у вирішенні місцевих проблем, налагодження результативної співпраці громадян та органів влади, згідно чинного законодавства та відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Бердичівською міською радою та МБО «Фонд Східна Європа» про взаєморозуміння та співпрацю щодо впровадження «Єдиної платформи місцевої електронної демократії» «eDEM» у Бердичівській міській територіальній громаді, виконавчий комітет вирішив створити робочу групу з питань реалізації спільного проєкту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади». Так, зокрема, виконавчі органи працюватимуть з повідомленнями від громадян, що надходитимуть через інтерактивну вебплатформу «Відкрите місто» з використанням геоінформаційних технологій.

Члени виконкому внесли зміни до одного з попередніх своїх рішень, що стосувалося продовження карантину: на період карантинних обмежень структурні підрозділи виконавчого комітету Бердичівської міської ради працюватимуть з понеділка по п’ятницю – з 8:30 до 17:30 (обідня перерва з 13:00 до 14:00).

Окрім вищезгаданих проєктів, члени виконкому вирішили ряд майнових та земельних питань, питання, пов’язані з захистом прав дітей та наданням адресної грошової допомоги тощо.

Приємну місію виконав на засіданні міський голова Сергій Орлюк: він привітав зі знаковою перемогою бердичівського спортсмена Владислава Мазура. Наш земляк, вихованець тренера Ігоря Лонського, став чемпіоном України з легкої атлетики у стрибках у довжину: всеукраїнське «золото» Владові приніс стрибок із результатом 7,94 м.