Бердичів

міська рада

Відділення екстреної медичної допомоги Бердичівської міської лікарні: інформаційна довідка

КНП «Бердичівська міська лікарня» є сучасним багатопрофільним лікувальним закладом, базою стажування інтернів та студентів медичного коледжу, одним з опорних закладів охорони здоров’я Житомирської області, що надає цілодобову невідкладну та планову  медичну допомогу близько 165 тис. мешканцям Бердичівської міської територіальної громади та громад Бердичівського району.

Роботи з реконструкції відділення екстреної медичної допомоги тривали близько 6 місяців. Саме тоді міську лікарню було включено до переліку медичних закладів для реконструкції та будівництва відділень екстреної медичної допомоги за програмою «Велике будівництво». Вартість будівельних робіт складає 7 983,9 тис. грн, а саме: кошти субвенції з державного бюджету 7 380,4 тис. грн, кошти міського бюджету  603,5 тис. грн. Вартість проєктної документації – 358,0 тис. грн. (кошти міського бюджету).

За кошти державного бюджету закуплено сучасне медичне обладнання загальною вартістю 19 146,5 тис. грн, а саме: комп’ютерний томограф, рентгенівську діагностичну систему, апарат УЗД, 2 апарати ШВЛ, функціональні ліжка та інше.  

Частину витрат взяла на себе Бердичівська міська рада – 2 156,4 тис. грн. 2 813,9 тис. грн – кошти лікарні від НСЗУ, що були витрачені на придбання медичного обладнання та проведення ремонтних робіт (у тому числі – на облаштування пандуса).   

Замовником робіт визначено Департамент регіонального розвитку ЖОДА.

У вартість виконаних будівельних робіт входять дороговартісні роботи :

  1. До кабінету КТ проведено силовий кабель ;
  2. Проведено облаштування стін і підлоги захисною баритовою штукатуркою та облаштування свинцевими плитами стелі у кабінеті КТ та рентгенодіагностики;
  3. Обладнано сучасну систему вентиляції, яка включає очищення повітря, встановлено 7 кондиціонерів, проведено інші роботи.

Відділення приведене до уніфікованого зовнішнього вигляду, забезпечено оперативну доставку пацієнтів з відділення екстреної медичної допомоги до інших відділень лікарні.

У новому відділенні, загальна площа якого 986  кв. м., є все необхідне для надання якісної медичної допомоги. Протягом однієї доби за допомогою звертається близько 80 осіб, яким проводяться необхідні лікувально-діагностичні дослідження, при потребі залучаються з консультативною метою фахівці відповідного профілю. Згідно вимог обладнана палата інтенсивної терапії. Облаштовано сучасну систему вентиляції приміщень, централізовану систему подачі кисню. Відділення екстреної медичної допомоги працює цілодобово: у ньому створені всі умови для отримання комплексних послуг – обстеження, діагностики і лікування.

Останні новини