Бердичів

міська рада

Вітання голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка з Днем захисту дітей та Всесвітнім Днем батьків

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини й рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Закликаємо усіх сьогодні й завжди зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України. Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

Зичу вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, миру, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Шановні матусі й татусі! Прийміть і ви мої щирі вітання – зі Всесвітнім Днем батьків! Ви не лише дали життя своїм дітям – щодня, щохвилини ви самовіддано і без огляду на труднощі й перешкоди робите все для того, аби дітвора мала безпечне, комфортне, гідне існування. Аби зростала порядними, відповідальними, мудрими, сильними фізично й духовно людьми. Із добрим серцем та людяністю у душі. Дякую вам за це. Не забуваймо: навіть найтепліші слова ніколи не замінять дитині побаченого та відчутого нею. Залишаймося достойними прикладами для них. Будьте щасливі, дорогі земляки!

Голова Бердичівської міської територіальної громади

Сергій Орлюк