Бердичів

міська рада

В Бердичеві вшанували ветеранів праці, які мають за плечима більше п’ятдесяти років трудового стажу

208603578_1123795281439205_3857174455493037885_n

Традиційно у Бердичеві відзначення такого свята, як День міста, затягується на кілька днів та супроводжується проведенням низки загальноміських заходів, присвячених цій урочистій події. У першу чергу міська влада вшановує ветеранів міста. Тих, хто віддав своє життя рідному Бердичеву, та має більше п’ятдесяти років трудового стажу. Тому у п’ятницю, 25 червня, управління сім’ї і соціального захисту населення та громадськість міста на чолі з міським головою Сергієм Орлюком вітала ветеранів праці.

Очільник міста подякував ветеранам праці за те, що вони не лише відновили Бердичів у повоєнні роки але й зуміли зберегти те, що побудували. В свою чергу своє завдання як міського голови  він бачить у подальшій розбудові міста. Сергій Орлюк побажав ветеранам праці довгих років життя та відзначив, що щодня буде молитися за їх здоров’я. І зазначив, що п’ятдесят років трудового стажу – це серйозна цифра, варта поваги.

Звання Почесний ветеран праці міста Бердичева віднині будуть носити Ковальов Анатолій Миколайович Гондерук  Ганна Миколаївна,  Шевчук Надія Павлівна,  Мочалова Наталія Іванівна, Пучковська Наталія Вікторівна, Ясінський Анатолій Олександрович, Попова Людмила Петрівна, Коваль Світлана Петрівна, Бурлака  Федір  Михайлович, Нагорний Леонід Миколайович, Городченко Володимир Іванович, Андреєва Раїса Олександрівна, Осовська Любов Василівна, Рибак  Марія Наумівна, Шостак  Анатолій Сергійович, Соловйова Лідія Іванівна, Драчук Валентина Володимирівна, Ковальчук Леонід Миколайович та Літвінчук Леонід Миколайович.

Ці люди мають більше п’ятдесяти років трудового стажу, серед них є робітники таких потужних підприємств, як Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», ПрАТ «Бердичівська фабрика одягу», ТОВ «Бердичівський пивоварний завод», КП «Поліграфічна фабрика» та інших підприємств міста. Є серед них працівники освіти і медицини. Більшість з нагороджених ветеранів неодноразово відзначалися на підприємствах, де працюють чи працювали, мають велику кількість грамот та інших нагород за успіхи у праці.

Окрім відзнак, Бердичівські ветерани отримали подарунки з рук міського голови Сергія Орлюка, а свої мистецькі вітання їм дарували артисти  міського Палацу культури ім. Шабельника.