Бердичів

міська рада

День народження Бердичева: сила громади – у відкритості душі до добрих людей

У гармонійному поєднанні відзначення Дня Конституції України, Дня молоді, ХХІ Днів польської культури та Дня народження Бердичева настав момент віншування іменинника – уславленого в віках, сповненого неповторним колоритом, багатого історично та культурно, відкритого душею Бердичева. Міста, яке в усі часи вирізнялося миролюбністю, особливою мудрістю, вмінням об’єднувати в одну родину представників різних національностей.

Бердичівську громаду єднає любов до свого міста, і ця любов не має часових та географічних рамок, зазначили на святі. Бердичівляни – сильні, і сила їхня – у відкритості душі до людей з добрими помислами. Їх дуже багато – у самому Бердичеві та в усьому світі.

Голова Бердичівської міської територіальної громади Сергій Орлюк твердо впевнений у тому, що в серці кожного, хто пов’язаний з Бердичевом, є місце для особливого свята – Дня народження рідного міста. Це місто славиться своєю історією, в якій було чимало різних сторінок – світлих, радісних та переможних, сумних і трагічних. Бердичів гідно пережив і хороше, й погане, бо, на думку Сергія Орлюка, володів та володіє нині безцінним надбанням – людьми. Це його люди створювали традиції, працювали, здобували, досягали, захищали й перемагали. Їм за це від міського голови – велика та щира подяка. Сергій Орлюк подякував також усім, хто цьогоріч був причетний до організації свята, адже було пророблено колосальну роботу. І, судячи з посмішок, що ними була усіяна Центральна площа, результат прийшовся людям до вподоби.

Одним із тих, хто зробив величезний внесок в організацію Дня міста, став Бердичівський пивоварний завод. У 2021-му році колектив, очолюваний Володимиром Ліпецьким, відзначає 160-ту річницю з дня створення підприємства. У тому, що Бердичів знають в Україні й світі, чимала заслуга легендарного бердичівського пінного. Й в усі ці роки легенду, знову таки, створювали люди – колектив заводу та його керівництво. Місто від душі зичить своїм пивоварам здоров’я на довгі роки, родинного благополуччя, невичерпної енергії та незмінного й твердого поступу вперед.

«Що там якась тимчасова непогода – ви лишень подивіться, яке чудове у нас місто!»… Директор пивзаводу Володимир Ліпецький прагне бачити Бердичів ще красивішим та ще комфортнішим. Адже людям у ньому жити.

Розпорядженням міського голови за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди Дня міста Почесною грамотою Бердичівської міської ради нагородили головну бухгалтерку ТОВ «Бердичівський пивоварний завод» Людмилу Столяр, а начальник відділу охорони праці та екології Леонід Нагорний став володарем відзнаки Бердичівської міської ради «Честь і слава Бердичева».

Не лишився без подарунка і сам іменинник: керівниця іншого харчового флагмана – бердичівського хлібозаводу – Олена Левченко вручила Сергієві Орлюку святковий торт.

Бердичівляни працюють, творять, живуть, виховують дітей з любов’ю та шаною до рідного міста, констатували на головній сцені свята. І цього нікому вже змінити.  

Останні новини