Бердичів

міська рада

До Бердичева повернувся автоквест: першу гру нового сезону зіграли у День міста. ФОТО

Після майже двохрічної перерви до Бердичева повернувся автоквест. Цього разу – уже у форматі офіційного заходу в рамках відзначення Дня міста Бердичева. Як і минулі роки, організаторами виступили Денис Заремський та Максим Шафранський. Щоправда, цього разу – вже у статусі депутатів Бердичівської міської ради. Також до створення гри приєдналася головний спеціаліст відділу культури Бердичівської міської ради Світлана Петричук.

Автоквест «Усі дороги ведуть до Бердичева» проходив за сприяння Бердичівської міської ради та особисто міського голови Сергія Орлюка, вагому спонсорську допомогу надали приватні підприємці Олексій Тростянський та Ігор Бакановський. Нагороджували переможців на головній сцені міста близько 23:00 після феєричного виступу гурту «Цвіт кульбаби». Попри те, що розпочалася гра о 17-00 та тривала трохи більше п’яти годин, гравці лишилися задоволеними.

Враховуючи масштабність заходу, а також його офіційний статус, участь у бердичівському автоквесті взяли 7 команд, серед яких медики, освітяни, фахівці від культури, військові та навіть збірна команда міськвиконкому під назвою «Самоврядування рулить». Впродовж усієї гри учасникам доводилися вирішувати непрості завдання, згадувати історію міста, розгадувати головоломки та побувати у найвіддаленіших куточках міста. Варто зауважити, що гра продовжувалась навіть не дивлячись на зливу, яка неочікувано розпочалася у другу половину дня і лиш додала азарту гравцям.

Щодо безпосередніх організаторів, то вони задоволені результатом. «Було дано гарний старт для повернення автоквесту до Бердичева. Якщо раніше були часи, коли на піку популярності гри у ній брало участь десять команд, то після такої перерви сім команд – це доволі гарний результат. Беззаперечним плюсом було те, що жодна з команд не брала участі в попередніх іграх, тому усі знаходилися у рівних умовах. Гра реально «зайшла» учасникам, ми це бачили по їх настрою у процесі. Вже зараз до мене звертаються як учасники команд, так і люди зі сторони, які зацікавилися автоквестом з питаннями, чи буде продовження. Так, воно неодмінно буде. Причому не доведеться чекати до кінця літа. За можливості, наступну гру проведемо наприкінці літа – на початку вересня. Тому збирайте команди, готуйтеся, залишилося не так багато часу» – зазначив Денис Заремський.

За результатами автоквесту, перше місце дісталося команді “SamoZvanCi”, на другому опинилася команда «Вірус». Останнє призове місце посіли військовослужбовці 26 артилерійської бригади під назвою «Бердичівські гармаші». Організатори зазначають, що усі команди достойно впоралися із завданнями. Про це свідчить навіть той факт, що розрив між командами на фініші складав від трьох до восьми хвилин. І сподіваються, що наступного разу їм пощастить більше.