Бердичів

міська рада

Драйвові вихідні у Бердичівській громаді: ГО “Кiборги Полiсся” організували виступ ді-джеїв – ветеранів АТО/ООС

З перших днів війни на Донбасі саме жителі Житомирщини брали найактивнішу участь у бойових діях на Сході нашої держави, захищаючи кордони і територіальну цілісність України. Тому тут сьогодні проживає велика кількість ветеранів АТО/ООС, які пройшли горнила війни, отримали поранення та контузії, залишилися інвалідами. Інтереси учасників бойових дій на теренах Житомирської області сьогодні активно відстоює Громадська органiзацiя “Кiборги Полiсся” під керівництвом бердичівлянина, радника Житомирського міського голови на громадських засадах з питань соціального захисту учасників бойових дій, ветеранів війни та членів їх сімей, Миколи Боголюбського.

У місті Бердичеві поважають військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС, але має бути  чітке усвідомлення, що кожен з цих людей, який пройшов пекло бойових дій, це не просто ветеран. У першу чергу це люблячий чоловік і турботливий батько, який пішов воювати за свою родину і за те, щоб захистити своїх рідних і близьких.

12 червня з нагоди прийдешнього Дня батька, на базі Дитячо-юнацького табору «Соколятко» в селі Скраглівка Бердичівської міської територіальної громади, відбувся унікальний захід для учасників бойових дій та ветеранів.

Організатором виступила Громадська органiзацiя “Кiборги Полiсся”. Голова організації Микола Боголюбський, офіційно відкриваючи захід, подякував за сприяння та особисту підтримку бердичівському міському голові Сергію Орлюку.

«Я хочу, щоб ветерани мали можливість частіше збиратися разом, відпочивати разом з сім’ями, спілкуватися з бойовими друзями у теплій та невимушеній атмосфері. Сьогодні я почув від когось таку фразу «добре, що ми тут разом, а то збираємося лише на похоронах і на могилах».  Задоволений, що місцем для такої теплої дружньої зустрічі став наш табір «Соколяко». Ви – наші захисники, ми вдячні вам за ваш подвиг, мужність та героїзм. Запевняю, в Бердичеві ветерани завжди можуть розраховувати на сприяння та підтримку міської влади» – наголосив Сергій Орлюк.

Протягом 12-ти годин тривав запальний виступ ді-джеїв, які є ветеранами АТО/ООС. Крім того у програмі заходу на глядачів чекали спортивні змагання, майстер-клас від школи діджеїнгу TCM Audio, майстер-класи з кульової стрільби, а також аніматори, аквагрим та справжня польова кухня і солдатська каша.