Бердичів

міська рада

Життя та побут Збройних Сил України: фотовернісаж з нагоди відзначення Дня міста Бердичева мав армійську тематику

У відзначенні Дня міста Бердичева взяли участь і фотографи, перетворивши алею поблизу Центральної площі на фотовернісаж. Традиційно ініціатором і ідейним натхненником заходу став засновник фотошколи «Ф/5.6», член Національної Спілки Фотографів України Валерій Мельников. Щоправда,цього року була дещо змінена тематика виставлених фоторобіт, адже вона повністю була присвячена Збройних Силам України.

Сто різноманітних світлин, які показують щоденне життя військовослужбовців 26 артилерійської бригади (у тому числі – і під час виконання завдань в зоні ООС) стали експонатами фотовернісажу під відкритим небом. Авторами робіт виступили теж військовослужбовці, які несуть службу в рядах ЗСУ або служили раніше у бригаді, так як представлені роботи охоплюють період часу у кілька років. Авторами світлин є Євгеній Бас, Тетяна Філіонович, Владислав Лесик, Олена Рикаль, Артем Шишко та Олега Калашнікова. Разом вони склали справжню репортажну історію життєдіяльності своєї частини у пункті постійної дислокації, під час польових навчань та захисту України у зоні бойових дій.

«Ідейна ініціатива належить Валерію Мельникову, який запропонував цього року зробити фотовернісаж, де будуть представлені фотороботи наших військовослужбовців, які розповідали б саме про життя нашої частини. Причому це не просто фотографії з зони ООС, а також щоденне життя, можна сказати, побут військовослужбовців. Щоб бердичівляни бачили, які дії відбуваються під час навчань на полігоні, як ми живемо у пункті постійної дислокації. Ми домовлялися, щоб фотографії були максимально художніми, але водночас була присутня динаміка. Тут можна побачити, що багато світлин – це фотографії саме репортажної зйомки, зроблені під час щоденної роботи військовослужбовців. Причому це не постановочні, а цілком буденні фотографії» – розповів прес-офіцер 26 артилерійської бригади Олег Калашніков, роботи  якого теж поповнили колекцію фотовернісажу.

Організатор фотовернісажу Валерій Мельников також додав, що Олег Калашніков, роботи якого відомі як у Бердичеві, так і за його межами,  нещодавно був прийнятий до лав Національної Спілки Фотографів України.

Останні новини