Бердичів

міська рада

З Днем батька!

Свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. З 2019 року День батька отримав в Україні статус державного свята і став відзначатися в третю неділю червня. Відповідний Указ Президента України №274/2019 було підписано 18 травня 2019 року.

Багато свят ми присвячуємо мамам, але батько – це друге крило любові до дитини. І його роль у вихованні донечок і синочків дуже важлива. Тримаючись за сильну батькову руку, дитина робить перші кроки у житті. Спираючись на неї, йде в широкий світ. У родині вона вчиться шанувати свій рід, свою державу, берегти традиції своїх предків.

Щасливе дитинство і гармонійний розвиток дітей можливі лише за активної участі обох батьків. Батьківство – це велика відповідальність, а роль батька у вихованні дитини важлива не менше, ніж роль матері. 

Психологи вказують на те, що моральні цінності в дитини виховує матір, а батько закладає основу поведінки в суспільстві та з людьми різної статі.

Батьки, у яких виникли міцні емоційні зв’язки з немовлятами, чуйні до потреб та інтересів своїх дітей і в майбутньому мають на них більший вплив. Діти частіше дослухаються до їхньої думки і наслідують їх. Любов та опіка татусів формують із малечі дорослих, впевнених у собі людей, які відчувають захист.

Приклад батька – своєрідний орієнтир, як себе поводити, насамперед для хлопчиків. Саме від батька син вчиться бути справжнім чоловіком, поважати свою дружину. А дівчатка, здебільшого, шукають майбутнього чоловіка, керуючись образом тата, закладеним глибоко в свідомості ще з раннього дитинства. 

У традиціях українського народу батько завжди займав первісне місце в родині. Він був її оборонцем і заступником перед всякими негараздами.

То ж цьогоріч 20 червня  кожен, хто цінує батькову любов і турботу, теплоту його дбайливих рук, має додаткову нагоду привітати рідну людину з Днем батька та висловити  свою безмежну любов!

Бережіть батьків, бо поки вони живі – ви діти!

Дорогі батьки, бажаємо вам міцного здоров’я, великих успіхів у всьому, хай назавжди поселяться у ваших сім’ях любов, взаєморозуміння, добробут. І той місточок доброти і поваги між батьками і дітьми ніколи не переривається. Щастя вам усім!

Управління сім’ї та соціального захисту населення

      Бердичівської міської ради

Останні новини