Бердичів

міська рада

Нові локації, дві професійні сцени та три рок-зірки: на Бердичів чекає захоплюючий святковий вікенд

Починаючи з п’ятниці 25-го червня і закінчуючи понеділком 28-го червня включно, Бердичів святкуватиме. На бердичівлян та гостей міста чекають урочистості з нагоди Дня Конституції України, Дня міста Бердичева, Дня молоді та ХХІ Днів польської культури.

Про те, чим організатори вирішили наповнити святкові дні, інформувала присутніх на засіданні виконавчого комітету заступниця міського голови Олена Петрівська.

Щодо п’ятниці, то цього дня місцева громадськість вшановуватиме мистецький талант Заслуженого тренера СРСР та України Віталія Лонського (у Музеї історії відкриється виставка його чеканок), письменника й сценариста Фрідріха Горенштейна – відкриттям меморіальної дошки, а також ветеранів праці, стаж роботи яких перевищує 50 років.  

День Конституції у Бердичеві відзначать у понеділок 28 червня урочистостями та покладанням квітів до пам’ятника Т. Шевченку, Меморіалу «Слава Героям!» та до пам’ятної дошки В. Чорноволу.

Що ж до суботи та неділі 26-27 червня, то святкові заходи цим вікендом триватимуть, починаючи з ранку і до пізнього вечора. Цьогоріч відбуватимуться вони паралельно на трьох локаціях – на Центральній площі, біля Театру на Європейській та на міському пляжі.

Детально ознайомитися з планом основних загальноміських заходів на 25.06.2021 р – 28.06.2021 р можна нижче.

   

Останні новини