Сергій Орлюк привітав із професійним святом представників галузі легкої промисловості

Вітання з професійним святом від голови Бердичівської міської територіальної громади Сергія Орлюка приймали місцеві колективи-представники галузі легкої промисловості. Так само, як місто традиційно славиться своїми шкіряниками, виробниками одягу та взуття, так їхня продукція є широко відомою в Україні й за кордоном. Вважається, що Бердичів – то незмінно висока якість та відповідність кращим міжнародним зразкам, і є цьому надійна основа – сучасна виробничо-технологічна база та, найголовніше, – люди, колективи. Міцні, злагоджені, висококваліфіковані.

Легка промисловість є легкою лише за назвою, і йому це відомо, як жодному іншому, зазначає Сергій Орлюк: він добре пам’ятає спрацьовану матір – швачку за професією, пам’ятає її стомлені очі. Шити одяг, складати взуття, полірувати та сортувати шкіру – справа дуже нелегка, але бердичівській легкій промисловості вдається не стояти на місці і вибудовувати успішну стратегію розвитку. Знову таки, завдяки професіоналам-керівникам, завдяки професіоналам-робітникам:

• ПрАТ «Бердичівська фабрика одягу»;
  • ФОП Кущак Г. Г.
  • ФОП Кущак Р. Г.
  • СП ТОВ «РІФ-1»;
  • ТОВ «Нова»;
  • ТОВ «Сончік»;
  • ТОВ «Шкірзавод «Велес»
  • ТОВ «Юлта»;
  • ФОП Радзимінський Г. В,
  • ФОП Доманський Д. В.
  • ФОП Дзюба А. М.
  • ТОВ «Попелюшка».

За поданням керівників цих колективів, Сергій Орлюк відзначив кращих працівників Грамотами та Подяками Бердичівської міської ради та її виконавчого комітету – за сумлінну працю у галузі легкої промисловості, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків та з нагоди професійного свята. Міський голова подякував за плідну співпрацю на благо громади та побажав подальших професійних перемог, родинам – злагоди, добробуту та достатку і всім – миру й Божої ласки. Гарні трудові традиції, високий професіоналізм та фаховість, переконаний Сергій Орлюк, сприятимуть подальшому розвитку міської територіальної громади та всієї України.