Бердичів

міська рада

Сергій Орлюк та депутати міської ради оглянули відділення екстреної медичної допомоги міської лікарні

Надзвичайно важливим є покращення якості надання медичних послуг та обслуговування населення, а це можливо досягти лише за наявності сучасного медичного обладнання. У минулому році розпочалися роботи по реконструкції відділення екстренної медичної допомоги Бердичівської міської лікарні за рахунок коштів державного бюджету при співфінансуванні з міського бюджету. Під час проведення ремонтних робіт також залучені кошти отримані від Національної служби здоров’я України. Зараз об’єкт на стадії завершення, і невдовзі його мають прийняти в експлуатацію.

Тому Бердичівський міський голова Сергій Орлюк запросив представників депутатського корпусу оглянути оновлене відділення екстренної медичної допомоги, яке невдовзі відкриє двері для пацієнтів. Він наголосив: міська влада контролювала процес, якість виконання ремонтних робіт, вказувала на недоліки та змушувала підрядника їх усувати, хоч функції замовника були передані до Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА.

Оновлене відділення екстренної медичної допомоги Бердичівської міської лікарні буде мати нові меблі та обладнані усім необхідним кабінети. А найголовніше – нове медичне обладнання. Адже тут буде знаходитися сучасний рентген-апарат на два робочих місця, комп’ютерний томограф вартістю близько 13млн. гривень та апарат УЗІ. Доступність відділення забезпечена завдяки встановленню пандуса з поручнями.

Міський голова підкреслив, що лише у 2021 році з міського бюджету на приймальне відділення було виділено близько 1,166 млн. гривень, які пішли на асфальтування території, придбання меблів та медичного обладнання. Усього на реконструкцію та придбання обладнання з державного бюджету у рамках програми «Велике будівництво» виділено майже 27 млн. гривень.