Бердичів

міська рада

Спортивний тиждень у Бердичеві

Після того, як міський голова Сергій Орлюк дав зелене світло проведенню чемпіонатів та змагань різного рівня, життя у Бердичівській міській територіальній громаді стало насиченим спортивними подіями.

Зокрема, до кінця липня триватиме чемпіонат Житомирської області з футболу серед юнаків, який проводиться серед команд вищої та І ліги. Матчеві зустрічі у рамках першості проходять, у тому числі, і на Центральному стадіоні Бердичева.

Минулого тижня на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу завершився чемпіонат Житомирської області з баскетболу серед дівчат 2005 р. н. і молодших, в якому взяли участь 4 команди. За результатами змагань, І місце здобула команда Бердичівської ДЮСШ ім. В. Лонського (2005-2007 р. н.), ІІ місце посіла команда Житомирської ДЮСШ (2005-2007 р. н.), ІІІ призове місце – теж у бердичівлян: воно дісталося команді Бердичівської ДЮСШ ім. В. Лонського (2007 р. н. і молодші).

Головна футбольна команда міста ФК «Бердичів» бере участь у чемпіонаті Житомирської області та в іграх на Кубок Житомирщини. У рамках чемпіонату 5 червня бердичівські футболісти зіграли у нічию 0:0 з ФК «Полісся» (смт. Ставки). А у Кубку наші земляки перемогли ФК «Колос» (смт. Путиловичи) з рахунком 4:1.

Останні новини