Бердичів

міська рада

У бердичівській громаді все буде добре: в День народження міста першими на світ з’явилися дві дівчинки

Бердичів святкує День народження. А якщо точніше, то навіть не один, а, як мінімум, три. Першими на світ цього дня з’явилися дві чудові дівчинки – Аліна та Єва.

На ранок неділі у Центрі Жінки перебували 13 молодих мам, а також 8 крихітних дівчаток та 5 хлопчиків. Усіх їх із прекрасною подією привітав міський голова Сергій Орлюк. В якості подарунків молоді матусі отримали спеціальні набори для породіль, а татусі матимуть змогу поласувати солодощами та розкоркувати шампанське.

Не так давно він сам перебував у цих стінах в якості щасливого батька, ділиться Сергій Орлюк. Із народженням доньки, здавалося, пережив всі яскраві емоції на світі, і, ступивши цього святкового ранку на поріг закладу, відчув, як у пам’яті спливла кожна секунда того дня, а з ними – хвилювання та радість. Радість від того, що навколо – щасливі обличчя матерів і персоналу Центру, що є віра у те, що діти зростатимуть щасливими людьми, самодостатніми й успішними особистостями, які будуватимуть таке саме успішне життя в успішній країні.  

У народі вважається, що коли напередодні якоїсь знакової події народжується дівчинка (а краще – дві), то подія матиме хороше продовження. Отже є всі підстави вважати, що в іменинника – славного Бердичева – гарне майбутнє.

Останні новини