Бердичів

міська рада

У Бердичівській громаді вітали фермерів з професійним святом

Сьогодні майбутнє нашої країни як аграрної держави напряму залежить від розвитку фермерських господарств. Саме тому Указом Президента України від 18.06.2020 № 234/2020 було встановлено 19 червня як День фермера.

В результаті реформи децентралізації місто Бердичів та села Скраглівка і Підгородне стали частиною однієї Бердичівської міської територіальної громади. Саме на території Скраглівки та Підгороднього працює декілька фермерських господарств. У переддень свята Сергій Орлюк разом  старостою Ольгою Мельник відвідали місцевих фермерів, щоб подякувати їм за важку і надзвичайно важливу працю.

«Більшість людей купуючи хліб навіть не замислюється, звідки він береться. Ви вирощуєте хліб, знаєте, як пахне земля, де яку культуру посадити. Праця на землі важка, але почесна. Щиро дякую Вам від імені усіх жителів нашої громади» – привітав фермерів Бердичівський міський голова.

За сумлінну працю в галузі сільського господарства, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання свої обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята – Дня фермера, Сергій Орлюк нагородив грамотами Бердичівської міської ради агронома фермерського господарства «Віктор Д» Безсмертного Миколу Євгенійовича та тракториста ТОВ «КАРОЛЯ» Михайленко Олександра Миколайовича.

Також міський голова відзначив Подякою керівника приватного підприємства селянського (фермерського) господарства «ТАМЕРЛАН» Ольшанського Антона Анатолійовича.

Останні новини